Борислав Сіті / Блоги / ФІРМАН – ГРОМАДА 1:1

ФІРМАН – ГРОМАДА 1:1

5047 | 1
02.10.2014
Автор: Назар ХОП'ЯК

блогер, публіцист

ФІРМАН – ГРОМАДА 1:1

Зрозуміло, що більшість  людей  з пересторогою ставляться до чогось нового і незрозумілого, а особливо, коли це стосується оплати комунальних послуг  та зіткнення з іншими реаліями в питаннях життєдіяльності свого будинку, вулиці та навіть цілого міста. Все почалось з того, що на початку вересня цього року, мешканці нашого міста почали отримувати, звичні  на перший погляд , платіжки за надані житлово-комунальні послуги, однак без звичної для всіх абревіатури ДКП ЖЕК №1, чи ДКП ЖЕК №2 , а замість них промовисті назви МПП «Бескид» та ПП «Борислав-Комфорт». А перед цим ходили чутки, що оплата за надання послуг зросте в півтора рази. Моє перше відчуття: «Фірман і його спритні ділки і воротили знов щось «замутили». Як то кажуть: «Без меня, меня женили» Те, що мали б запитати в мене вже вирішили за мене. Ну, але я, як простий обиватель, махнув рукою, сказав про себе кілька матів і спокійно, як зазвичай пішов на роботу. І все було б нічого, однак ввечері, повертаючись з роботи, біля свого будинку я побачив велике скупчення людей і було чутно голос з гучномовця. В мене навіть  зявилась гордість за свій будинок і своїх сусідів,  яких я відверто не долюблював, однак спільна проблема звела нас до купи, обєднала. Організаторами зібрання були активні молоді парубки з «Правого Сектору»  та деякі громадські активісти. Що насправді відбулось в житлово-комунальній сфері і як діяти далі розповідав  Олег Дергун координатор ГО «Правий Сектор» у м. Бориславі. Збори тривали емоційно.

З почутого, мої відчуття підтвердились і ще й підкріпились інформацією та фактами. Що відбулось: виконавчий комітет Бориславської міської ради прийняв сумнівне щодо законності рішення щодо реформування житлово-комунального господарства, а саме передав функції обслуговування житлових будинків від економічно занедбаних ЖЕКів до нових приватних підприємств. Якщо раніше житло в Бориславі обслуговували ЖЕК №1, ЖЕК №2, ЖЕК №3 то тепер, за тими самими правилами «стригтимуть овець» такі «кантори», як МПП «Бескид» та ПП «Борислав-Комфорт».

Що тут незаконного? А те, що тендер проводився всупереч прозорості і конкурентності, оскільки брали участь в ньому тільки «свої» вищезгадані МПП «Бескид», який є власністю дружини начальника ЖЕКу № 2 та ПП «Борислав-Комфорт» власником якого безпосередньо є начальник ЖЕКу №1, які згідно логіки і виграли його. Рішенням виконавчого комітету було таким, що житловий фонд Бориславської міської ради, який перебував на балансі ЖЕКів передано в обслуговування цим приватним фірмам.

Суть житлово-комунальної реформи по-бориславськи полягає в тому, що мешканці платили за ненадані послуги, або за частково надані послуги ЖЕКам, то тепер змушені так само за ненадані, або за частково надані послуги платити напряму приватним фірмам. Чи вірить хтось в те, що зміниться хоча б щось на краще в сфері житлово-комунального господарства, якщо послуги надаватимуть ті самі люди, що і довели житлово-комунальне господарство у місті до плачевного стану?  Ніхто в нашому місті не може згадати, чи проводились відкриті громадські слухання щодо такого реформування  житлово-комунальної сфери, чи принаймні запитував хтось у депутатів міської ради, а чи дають вони добро на такі «реформи». Як виявилось, процедура громадських слухань відбувалась, от тільки коли, вдумайтесь, 19 лютого 2014 року – коли майдан був вмитий кров”ю. Саме в цьому виражається весь цинізм Фірмана та його холуїв.

23 вересня,  позачергова сесія міської ради. Під стіни міської ради прийшло близько двохсот протестуючих мешканців, однак деякі депутати  просто повтікали як щурі лише для того, щоб не було кворуму і сесію не можливо навіть було б розпочати.

- «Довго вони від людей  бігати  не зможуть» - так сказав громадський активіст Віталій Просяновський, який доклав чимало зусиль по інформуванню мешканців, що насправді криється за житлово-комунальною реформою у нашому місті. Громадське обурення зростало.

Минув тиждень. 30 вересня, позачергова сесія міської ради. Перед будівлею збираються люди. На початку засідання на площі зявилися круті хлопці в камуфляжі і балаклавах  з прапором «Правий Сектор» одразу ж серед депутатів запанувала атмосфера смітникової люстрації, насторожені, неспокійні обличчя в очікуванні чогось несподіваного, непередбачуваного…

Значна кількість людей зайшла в сесійну залу, інша частина мешканців перебували у коридорі і на вулиці.

Під оплески та радісні вигуки протестуючих Бориславська міська рада скасувала злочинне рішення виконавчого комітету, за яким надавачами послуг з утримання будинків та прибудинкових територій були визначені приватні фірми начальників ЖЕКів  Хомина і Стефанишина, рекомендувала звільнити начальників ЖЕКів та створила комісію по вивченню  фінансово-господарської діяльності  щодо витрачених коштів та виконаних робіт.

Що стало причиною такої злагодженої роботи місцевих депутатів? Совість? Чи якісь інші політично-коньюктурні домовленості? Покаже час.

А тепер найцікавіше – для того, щоб прийняте рішення міською радою вступило в свою законну дію має бути  підпис міського голови. Чи попре Фірман проти всіх?

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Блог
Додав:Назар
Теги:Правий Сектор, Хоп'як
Обговорення
Аватар відсутній
+ 0 -
1 | Сергій пише: | 06.12.2014 | 05:00 | ( E-mail ) Спам Сторінка з коментарем|
Саме головне що квитанції з ЖЕКУ №1 далі приходять від ПП «Борислав-Комфорт». Принципово не оплачую.
Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
Catherinatox 14.10.2022 пише:
Аватар відсутній
Пpивет!
Я замeтилa, что мнoгиe паpни пpедпoчитают обычных дeвушeк.
Я aплoдирую мужчинам, y котopыx хватилo cмeлости нacлaдиться любовью
KolTesla 16.08.2022 пише:
Аватар відсутній
Погрузись в мир тайн египетских с супер игрой Book of Dead. Броди лабиринтами пирамид, находи несметные богатства фараонов, но будь осторожен - Бук оф
AnnaFuh 24.07.2022 пише:
Аватар відсутній
Πpивет всeм, pебятаǃ Я знaю, мое coобщение можeт быть слишкoм кoнкрeтным,
Ηо моя cecтрa нашла xоpoшего мyжчину, и oни пoжeнились, a как нacчeт
Mariojougs 30.06.2022 пише:
Аватар відсутній
Too many times to count, right.
https://strekatilo294.com
See the difference.
Here’s a classic Japanese saying for you.
He
Golasto1 15.06.2022 пише:
Фотогалерея
Форум
Автор: Kerrygan
Дата: 21.03.2023 06:07
Форум: Флуд та флейм
Автор: Kerrygan
Дата: 21.03.2023 03:01
Форум: Флуд та флейм
Автор: Kerrygan
Дата: 21.03.2023 02:46
Форум: Флуд та флейм
Автор: Kerrygan
Дата: 21.03.2023 02:27
Форум: Флуд та флейм
Опитування
Як часто ви купляєте товари з реклами?
Всього відповідей: 172
Статистика
Всього онлайн: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Сьогодні заходили:
Свят, Kerrygan
Вітаємо нових учасників:
unoey, xuanmitchel, yotel4, nfquhe, zaborhouse24, vitalmelnik24, adamwood, jexox27667, dima2402, sonce
Найщиріші побажання від Борислав Сіті іменинникам: Gryt(34), Biya(22), Landoncist(24), Mashi(24), Onianxt(24), Fargelles(24), Mianidele(23), Massausa(23), Bjavanal(23), tyyhiott(21), Zak(61), Ckaxiacle(23), kulis(35), ketka(52), Foxtrot(30), lazh(48), geefy(17), tyhedsa(21), chopkawa(46), bederf(18), tiri(36), Zenneriet(35), Катя11(22), tasaza(18), Xeromonts(45), ogmeqz(37)!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2023 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus