Борислав Сіті / Блоги / Лінія фронту

Лінія фронту

3709 | 0
06.08.2014
Автор: Олег ДЕРГУН

координатор ГО «Правий Сектор» міста Борислава

Лінія фронту

Якщо ти не вмієш стріляти зі зброї, якщо ти нічого не тямиш у тактиці бою, якщо ти не вмієш керувати танком, чи бойовим літаком, якщо тебе не приймають навіть у добровольчі збройні формування, то це ще не означає, що ти не можеш бути воїном.

Україна знаходиться у стані подвійної війни. Перший фронт – війна проти зовнішнього ворога, проти  агресора, окупанта, вбивці – Путіна. Другий фронт – внутрішній ворог, війна проти режиму внутрішньої окупації проти бандитів, злодіїв, радянських і пострадянських виродків, що всіма силами борються за своє самозбереження. Який ворог страшніший?

Путін вбиває «калашами», мінами, залповою установкою «град», замордовує в катівнях. Проти Путіна бореться Українська Армія, Національна Гвардія, добровольчі збройні батальйони.

Режим внутрішньої окупації вбиває корупцією, беззаконням, грабежем природних ресурсів, і т.д. Проти негідників у владі борються громадські організації, громадські активісти-патріоти – це саме те, що складає основу громадянського суспільства в Україні. «Воины света, воины добра» -  слів з пісеньки не викинеш, одні зі зброєю в руках воюють за Донецьк та Луганськ, інші озброївшись справедливістю, гідністю та законом борються з ворогом в тилу у своїх містах та селах.

Я, як українець думаю і відчуваю, що ми, як нація, як громадяни, що хочуть жити в суверенній державі, ніколи не зможемо перемогти зовнішнього ворога, якщо спершу не переможемо внутрішнього.

Однак, що ми бачимо, а бачимо ми те, що Україна після буремних місяців революції знов поволі, дуже тихо повертається в русло корупції, тіньових схем, «дерибану» державної власності та чергового перерозподілу майна і сфер впливу, особливо в сегменті підприємництва та виробництва. В таких умовах країна розвиватися не зможе.  Це призведе до фактичної втрати державності, занепаду і небуття. На жаль, зовсім не бачу сильної політичної волі на найвищому державному рівні, щодо рішучих дій у подоланні корупції та проведенні люстрації. В таких умовах боротьба на внутрішньому фронті, боротьба за правду в селах, містах, районах буде завжди паралізованою. Будь-який громадський активіст, чи громадська організація переживає зараз  постійний брак політичного завершення своєї діяльності, і майже завжди їх переслідує постійне відчуття неефективності, чи недопрацьованості у проведенні будь-якої акції. Громадянське суспільство в Україні знаходиться в «хронічній формі безсилля». В цій ситуації відсутність суттєвих успіхів на внутрішньому фронті неминуче призведуть до неефективності на зовнішньому. Путіна перемагати слід не тільки зброєю, але і глибокими та швидкими реформами, які б докорінно змінювали життя в середині країни.  Тому в жодному разі не можна опускати руки, слід продовжувати боротьбу за мир, за правду, соціальну справедливість, честь та гідність. Долучайтесь до неполітичних громадських рухів свого міста, ставайте «воїнами світла», бо зараз для нас українців святий обов’язок не бути байдужим і не втратити цей шанс, який подарував нам Бог на свободу і щастя.

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Блог
Додав:ПравийСектор
Теги:Правий Сектор, люстрація
Обговорення
Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
Valentinaecort 04.12.2020 пише:
Аватар відсутній
Друзья, я последние несколько лет вообще не смотрю ТВ Ящик!!! И считаю его Злом, так как вся информация подается так как нужно правительству. А мы это
Наташа ( gdirevanata ) 27.10.2020 пише:
Аватар відсутній
Заказали карточки Домана
Ivan ( bw2nclc ) 20.09.2020 пише:
Аватар відсутній
в домашней спокойной обстановке можно расслабившись, посмотреть каталоги ювелирных изделий с их фотографиями и подробными описаниями. Тут нет никаких
Фотогалерея
Форум
Автор: Oleg321
Дата: 25.01.2021 23:47
Форум: Флуд та флейм
Автор: Бета
Дата: 25.01.2021 22:05
Форум: Жіночі балачки
Автор: maxxxi
Дата: 25.01.2021 21:35
Форум: Барна стійка
Опитування
Подобається Вам жити в Бориславі?
Всього відповідей: 491
Статистика
Всього онлайн: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
katyaperelomova
Сьогодні заходили:
Хоррор, Gud
Вітаємо нових учасників:
skidkoff, tedde, Fenesreyd, deezy, nazar-20, luuccadallton, Eleonora-B, istii, Umsbeauty, karlu
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2021 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus