Борислав Сіті / Блоги / Лінія фронту

Лінія фронту

2706 | 0
06.08.2014
Автор: Олег ДЕРГУН

координатор ГО «Правий Сектор» міста Борислава

Лінія фронту

Якщо ти не вмієш стріляти зі зброї, якщо ти нічого не тямиш у тактиці бою, якщо ти не вмієш керувати танком, чи бойовим літаком, якщо тебе не приймають навіть у добровольчі збройні формування, то це ще не означає, що ти не можеш бути воїном.

Україна знаходиться у стані подвійної війни. Перший фронт – війна проти зовнішнього ворога, проти  агресора, окупанта, вбивці – Путіна. Другий фронт – внутрішній ворог, війна проти режиму внутрішньої окупації проти бандитів, злодіїв, радянських і пострадянських виродків, що всіма силами борються за своє самозбереження. Який ворог страшніший?

Путін вбиває «калашами», мінами, залповою установкою «град», замордовує в катівнях. Проти Путіна бореться Українська Армія, Національна Гвардія, добровольчі збройні батальйони.

Режим внутрішньої окупації вбиває корупцією, беззаконням, грабежем природних ресурсів, і т.д. Проти негідників у владі борються громадські організації, громадські активісти-патріоти – це саме те, що складає основу громадянського суспільства в Україні. «Воины света, воины добра» -  слів з пісеньки не викинеш, одні зі зброєю в руках воюють за Донецьк та Луганськ, інші озброївшись справедливістю, гідністю та законом борються з ворогом в тилу у своїх містах та селах.

Я, як українець думаю і відчуваю, що ми, як нація, як громадяни, що хочуть жити в суверенній державі, ніколи не зможемо перемогти зовнішнього ворога, якщо спершу не переможемо внутрішнього.

Однак, що ми бачимо, а бачимо ми те, що Україна після буремних місяців революції знов поволі, дуже тихо повертається в русло корупції, тіньових схем, «дерибану» державної власності та чергового перерозподілу майна і сфер впливу, особливо в сегменті підприємництва та виробництва. В таких умовах країна розвиватися не зможе.  Це призведе до фактичної втрати державності, занепаду і небуття. На жаль, зовсім не бачу сильної політичної волі на найвищому державному рівні, щодо рішучих дій у подоланні корупції та проведенні люстрації. В таких умовах боротьба на внутрішньому фронті, боротьба за правду в селах, містах, районах буде завжди паралізованою. Будь-який громадський активіст, чи громадська організація переживає зараз  постійний брак політичного завершення своєї діяльності, і майже завжди їх переслідує постійне відчуття неефективності, чи недопрацьованості у проведенні будь-якої акції. Громадянське суспільство в Україні знаходиться в «хронічній формі безсилля». В цій ситуації відсутність суттєвих успіхів на внутрішньому фронті неминуче призведуть до неефективності на зовнішньому. Путіна перемагати слід не тільки зброєю, але і глибокими та швидкими реформами, які б докорінно змінювали життя в середині країни.  Тому в жодному разі не можна опускати руки, слід продовжувати боротьбу за мир, за правду, соціальну справедливість, честь та гідність. Долучайтесь до неполітичних громадських рухів свого міста, ставайте «воїнами світла», бо зараз для нас українців святий обов’язок не бути байдужим і не втратити цей шанс, який подарував нам Бог на свободу і щастя.

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Блог
Додав:ПравийСектор
Теги:Правий Сектор, люстрація
Обговорення
Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
Андрій 04.08.2017 пише:
Аватар відсутній
Спека своє робить... Ну і можливе нехтування ПДР.
василь 08.07.2017 пише:
Аватар відсутній
Квртира складається з двох житлових кімнат,кухні, ванна і туалет окремо. Практично завершений ремонт, залишились дрібні деталі.5-й поверх,дах перекрит...
Жека ( kedrrus ) 22.06.2017 пише:
Ответил в личном сообщении.
Андрей ( zippi3 ) 22.06.2017 пише:
А работники необходимы на постоянной основе или временно. Если временно, то на какой период?
Ирина 13.06.2017 пише:
Аватар відсутній
Cпасибо за полезный ресурс! Помог разобраться в игровых автоматах да и в целом как это работает и как на этом заработать!
Фотогалерея
Форум
Автор: Tema
Дата: 21.10.2017 20:10
Форум: Жіночі балачки
Автор: Tema
Дата: 20.10.2017 21:38
Форум: Флуд та флейм
Автор: zergyt
Дата: 20.10.2017 00:20
Форум: Флуд та флейм
Опитування
Чи може вітер в голові зіпсувати зачіску?
Всього відповідей: 196
Статистика
Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сьогодні заходили:
Вітаємо нових учасників:
zergyt, Anyyomata, orestovish18, Сюита, Quartonir, Колапс, Sylpo, muhga, Slavia, Modnitsa
Найщиріші побажання від Борислав Сіті іменинникам: stan22101307(70), dimasen(31), nadywka(25)!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2017 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus