• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Нежная  
Міський форум » Розваги » Флуд та флейм » Печать буклетов и листовок
Печать буклетов и листовок
Bodia89Дата: Вівторок, 18.09.2018, 23:12 | Повідомлення # 1
Активний учасник
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Если вам нужна реклама, а для рекламы нужна печать буклетов листовок обращайтесь в компанию print-shop.Здесь все сделают качественно и быстро.

MimishnayaДата: Четвер, 20.09.2018, 13:11 | Повідомлення # 2
Постійний відвідувач
Интересно

WafiДата: Вівторок, 04.12.2018, 02:51 | Повідомлення # 3
Друг сім'ї
Я сколько искал ничего хорошего нет, в итоге решил пойти дальше и начал подбирать вариант через интернет. В итоге наткнулся на компанию, у которой удалось заказать себе печать , вообщем лучше чем эти https://racreative.com.ua/p435658547-pechat-bukletov-lifletov.html ребята я никого не нашел. Вот и думаю, может и вам подойдет, потому что спектр услуг у них очень большой.

MayaPlisДата: Неділя, 09.12.2018, 15:57 | Повідомлення # 4
Зелений
круто

DikoobrazДата: П`ятниця, 01.03.2019, 13:08 | Повідомлення # 5
Писар
Не часто обращаемся за подобными услугами. В основном заказываем контекстную рекламу или рекламу в социальных сетях. А к услугам типографии обращаемся, когда проводим ивенты. 
В частности в https://www.vc.kh.ua/pechat-bukletov/ буклеты заказывали для мероприятий, проходивших сперва в Кривом Роге, а затем и в Тернополе. 
И это уже не первое обращений к данной типографии т.к. в год проводим до трех десятков ивентов.

KakininДата: Середа, 13.01.2021, 16:01 | Повідомлення # 6
Зелений
Вам я раджу 3d друк замовляти ось тут адже більш вигідних пропозицій в інтернеті точно не знайдете. Воно того реально коштує і переконається в цьому не складно.

Міський форум » Розваги » Флуд та флейм » Печать буклетов и листовок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2021 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus