Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Нежная 
Міський форум » Розваги » Флуд та флейм » Собираюсь подливать фундамент. Где купить бетономешалку?
Собираюсь подливать фундамент. Где купить бетономешалку?
kesunadubaДата: Субота, 11.11.2017, 20:12 | Повідомлення # 1
Зелений
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Собираюсь подливать фундамент. Где купить бетономешалку?

nowapomДата: Субота, 11.11.2017, 20:15 | Повідомлення # 2
Зелений
Я бы очень Вам советовал эту интернет-площадку http://ukrelectro.com.ua/shop....eshalki .
Посмотрите на её ассортимент, и обратите внимание на расценки. Выгоднее не
найдёте нигде.

Повідомлення відредагував nowapom - Субота, 11.11.2017, 20:18

zomkerДата: Вівторок, 14.11.2017, 01:20 | Повідомлення # 3
Зелений
При постройке дачи решили купить новую бетономешалку,по совету знакомых строителей купили  бетономешалку СТАЛЬ БСТ 180  на https://rozetka.com.ua/stal_59996/p15823083/  Обьем в 180 литров самый оптимальный и цена адекватная 
Додатки: 9855551.jpg(23Kb)

kiruha43Дата: Вівторок, 14.11.2017, 20:26 | Повідомлення # 4
Активний учасник
Я думаю, что вам стоит поискать на прокат, так как вы один раз это сделаете а больше она вам в принципе и не понадобится. А стоит хорошая не маленьких денег. Я, к сожалению, с этим связан не был, по этому не подскажу. Могу разве что подкинуть на сайте хороший выбор алюминия, думаю при стройке вот так точно он понадобится.

Міський форум » Розваги » Флуд та флейм » Собираюсь подливать фундамент. Где купить бетономешалку?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2017 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus