Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Нежная 
Міський форум » Розваги » Флуд та флейм » Как украсить свой дом
Как украсить свой дом
oldfarforДата: Четвер, 28.12.2017, 00:39 | Повідомлення # 1
Постійний відвідувач
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
привет всем. Хочу рассказать о том как я придумал украсить стены своего дома. Мне надоели  унылые обои, которые продаются в наших магазинах и решил сделать что-то уникальное. В общем нашел в интернете красивые пейзажы и картины которые мне понравились, вот тут заказал их распечатку на холсте. Такими холстами я украсил всю свою квартиру и она стала намного красивее и теперь мне очень нравится

ЛюбаваДата: Четвер, 11.01.2018, 18:52 | Повідомлення # 2
Зелений
Есть разные варианты - можно придумать что-то оригинальное и не банальное

chernДата: Четвер, 11.01.2018, 18:54 | Повідомлення # 3
Зелений
Я читала на одном паблике о декоре интерьера с помощью тканей. Решила попробовать и у себя в квартире. Я взяла в магазине https://tk.ua/ нужный материал и задрапировала стену в одной из комнат, вышло интересно и необычно.

Повідомлення відредагував chern - Четвер, 11.01.2018, 18:54

minasДата: Понеділок, 15.01.2018, 19:09 | Повідомлення # 4
Зелений
І це не пилозбірник? Якби придумати, щоб ці тканини можна було знімати! В пральну машину, випрасував - і знову на стіну!

Sayf70Дата: Понеділок, 15.01.2018, 19:58 | Повідомлення # 5
Зелений
Я ми собі прикрасили кухню - купили проточний водонагрівач.  https://comfy.ua/water-heater/brand__tesy/  В ванній стоїть бойлер, але вирішили звідти не вести гарячу воду в кухню, а зробити автономно. Підібрали не дорогий проточний нагрівач Tesy. Я раніше й не чув про таку марку, дружина відшукала. Ну, я  й вирішив, що на кухні вона більше ним буде користуватися, тому, якщо подобається, - хай бере. Він нормально вписався в кухню, стилю не портить. Бо зразу в мене була думка зробити шафку під колір стін. Але й так нормально!

Міський форум » Розваги » Флуд та флейм » Как украсить свой дом
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2018 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus