• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Нежная, Bla-bla  
Міський форум » Розваги » Плітки » Де ви купуєте (великого поширення набули інтернет-покупки, спільні покупки)
Де ви купуєте
makarДата: Четвер, 01.03.2018, 12:21 | Повідомлення # 1
Зелений
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Інтернет заполонив світ. Практично все зараз доступно через інтернет. Де і що ви купуєте в Інтернеті?

GalkaДата: Четвер, 01.03.2018, 12:41 | Повідомлення # 2
Зелений
В мене нема якогось одного магазину. Завжди дивлюся порівняння цін, а вже тоді оцінюю товар. Щоб ціна/якість біли відповідними.

DenysДата: Четвер, 01.03.2018, 13:03 | Повідомлення # 3
Зелений
Нагороди: 2
Я нещодавно на Розетці автомагнітолу купив. Нормальна, як на свою ціну, навіть класна!

Basel1988Дата: Четвер, 19.04.2018, 22:05 | Повідомлення # 4
Учасник
Кидстаф, Розетка, ОЛХ, Алиэкспрес. Самые классные в плане покупок места. Даже с Алиэкспрес мне всегда все приходило. Хотя некоторые жалуются, что не всегда приходит.

NikitaArtemovДата: Четвер, 19.04.2018, 22:11 | Повідомлення # 5
Учасник
Єдине, мабуть, чого я не можу купувати по інтернету - так це взуття. Я в магазині через раз розмір вгадую, не те що в інтернеті.

matviДата: Четвер, 19.04.2018, 22:46 | Повідомлення # 6
Зелений
Цитата Denys ()
Я нещодавно на Розетці автомагнітолу купив. Нормальна, як на свою ціну, навіть класна!
Да на Розетке и атомную бомбу, наверное,  запросто найти можно  smile . Я там, кстати, недавно для дочери на день рождения такую вещь покупал, не поверите - волшебную  палочку  https://rozetka.com.ua/volshebnie-palochki/c4633377/  Да не шучу я biggrin . Серьезно. Дело в том, что у меня дочь - большая поклонница книг про Гарри Поттера. Дома постерами с Гарри Поттером вся квартира обклеена. Вот мы ей волшебную палочку Гарри Поттера и купили.

Vasia19Дата: Понеділок, 03.09.2018, 16:14 | Повідомлення # 7
Писар
Група: Провірені
В интернете беру много чего, но основные затраты приходиться на авто запчасти. Хотя я их беру тут https://ukrparts.com.ua по очень выгодной цене.

https://ukrparts.com.ua тут уже не один раз брал какие то комплектующие для авто, потому хочу поделиться хорошей для автомобилистов.

TuriovДата: Четвер, 11.10.2018, 15:08 | Повідомлення # 8
Зелений
Разные вещи. Когда что то нужно, иду и ищу. Так же проще, как по мне

Міський форум » Розваги » Плітки » Де ви купуєте (великого поширення набули інтернет-покупки, спільні покупки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2018 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus