• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: razmaxa  
Міський форум » Рідне місто Борислав » Політика » У вечорі 2 березня 2014 року Крим вже був приречений… (І Крим – таки ліг під Путіна!)
У вечорі 2 березня 2014 року Крим вже був приречений…
СтранникДата: Friday, 06.06.2014, 14:04 | Повідомлення # 1
Учасник
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Нагороди: 1
Авторитет: 0
Статус: Offline
Причини втрати Криму Україною. love

Причин втрати Криму Україною, за великим рахунком, - ШІСТЬ. Якщо одну з причин нівелювати або заздалегідь усунути то, вважаю, сьогодні Крим був би українським… Та пізно!!!

Перша -"Майдан 13-14", анти-правомірно створений в листопаді 2013 р., підштовхнув Януковича до зради і втечі, а його /Януковича/ не конституційне усунення від влади - розв'язало руки і подало практичний приклад Путіну в тому, що можна діяти теж не законно при анексії Криму.  Немає Майдану - і Крим сьогодні наш!!!

Друга -Президент Янукович, який мав у своєму прямому підпорядкуванні усі силові структури Держави,особисто не проявив твердості при вжитті заходів по стабілізації положення в Державі, а потім боязко і підло залишив країну в найважчу годину для усього народу і своїх прибічників, чим безмірно ускладнив положення вкраїні і фактично своєю втечею створив рецидив руйнування територіальної цілісністі української Держави!  Немає "втечі Януковича" - у Путіна немає головного ФОРМАЛЬНОГО приводу НА АНЕКСІЮ Криму – і Крим сьогодні за підтримки Європи НАШ!

Третя - те, що Європа і США, зпираючись на не компетентну, голослівну інтернет-підтримку частиною населення України «Майдану», не маючи об'єктивної інформації і не прагнучи до отримання профінформации по подіях на Україні і, таким чином, не володіючи реальною ситуацією ВІДНОСНО СУТІ Майдан- 13, - спочатку помилково ідейно підтримали Майдан- 13, а не констітуційний уряд Януковича, і, потім, відразу ж помилково політично підтримали і новий уряд України, - після не конституційного майданно-силового усунення Януковича. Без ОФІЦІЙНОЇ підтримки США і Європи Майдан би розвалився ще в грудні. Немає Майдану - Крим сьогодні наш!!!

Четверта. Витрати розвалу СРСР. Міжнародно-офіційна дислокація Чорноморського флоту Росії в Криму. Не маючи своїх "дозволених" військ в Криму,  Путін війська ЗА ДОЗВОЛОМ ДУМИ в Крим при протидії Європи не ввів би!!!

П'ята!!! Демонстративно-силові дії Росії повідношенню до України, з подальшою анексією Криму, - є такими, що тотожні діям Гітлера на початку другої світової війни відносно анексії малих сусідніх
держав. Ці дії Росії ОДНОЗНАЧНО суперечать Міжнародному праву.

Шостапомилки та бездіяльність нового Уряду Держави, - прийнятий безпідставно Закон України про одну /єдину/ УКРАЇНСЬКУ державну мову і, натомість,- повна силова, можливо умисна /?/ НЕ ПРОТИДІЯ нинішнього центрального Київського керівництва силовому захопленню Росією Криму в перших числах березня 2014г.


Володимир Озерянко

Повідомлення відредагував Странник - Friday, 06.06.2014, 14:11
 
AdminДата: Monday, 09.06.2014, 17:40 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 130
Нагороди: 1
Статус: Offline
На мою думку Янукович, то перша і єдина причина. Його небажання враховувати інтереси великої частини населення і танцювання під дудку путлера за гроші. І крапка. Все інше похідне.

ТИ ЄСЛІ ШО ЗАХАДІ ;)
 
MendesДата: Thursday, 15.06.2017, 19:30 | Повідомлення # 3
Активний учасник
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Крым ушёл домой
 
FlorikДата: Monday, 13.07.2020, 17:30 | Повідомлення # 4
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Жаль
 
TanyaDenДата: Tuesday, 21.07.2020, 18:51 | Повідомлення # 5
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Очень жаль, я там и не успела побывать. А теперь принципиально не поеду.
 
CeciliaChichesterДата: Tuesday, 15.12.2020, 22:45 | Повідомлення # 6
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
спасибо, будем знать
 
RabbitДата: Wednesday, 28.04.2021, 10:56 | Повідомлення # 7
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
саме так
 
Міський форум » Рідне місто Борислав » Політика » У вечорі 2 березня 2014 року Крим вже був приречений… (І Крим – таки ліг під Путіна!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2022 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus