• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: -=Marky=-, Нежная  
Міський форум » Рідне місто Борислав » Загальні теми » Фильмы
Фильмы
OlgitaДата: Середа, 07.07.2021, 14:39 | Повідомлення # 1
Фанат
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Кто смотрит фильмы, подскажите хороший сайт, хочется посмотреть пока в отпуске. Люблю больше всего с неожиданной концовкой. Спасибо всем кто
отпишется

Vasia19Дата: Середа, 07.07.2021, 22:35 | Повідомлення # 2
Тут приписаний
Група: Провірені
Остров проклятых гляньте , концовка интересная )

https://ukrparts.com.ua тут уже не один раз брал какие то комплектующие для авто, потому хочу поделиться хорошей для автомобилистов.

RubinaДата: Четвер, 08.07.2021, 08:38 | Повідомлення # 3
Друг сім'ї
Мне нравится фильмы "Твое имя" и " Шестое чувство" концовка просто такая неожиданная для меня. Я была под впечатлением, смотрела их уже не раз. Вот тут https://intmovies.icu/ru/list/331/ можете посмотреть в хорошем качестве. Пишите свои эмоции когда посмотрите, мне очень интересно.

ira19840Дата: П`ятниця, 16.07.2021, 11:08 | Повідомлення # 4
Генеральний писар
Посмотрите Игра на выживание российский сериал.

МакссимДата: Середа, 21.07.2021, 18:26 | Повідомлення # 5
Активний учасник
Я чекаю, коли в прокаті будуть нові фільми про марвеловських героїв - тоді вже душу відведу, подивлюся свої улюблені фільми.

KashekДата: Четвер, 22.07.2021, 08:47 | Повідомлення # 6
Активний учасник
Цитата Макссим ()
Я чекаю, коли в прокаті будуть нові фільми про марвеловських героїв - тоді вже душу відведу, подивлюся свої улюблені фільми.

Так один же фільм з тих, що чекали, вже йде в кінотеатрах - я вже "Чорну вдову" подивився. Якщо ще не дивилися, то треба швидше йти до кінотеатру, прокат закінчується вже 27 липня. А ось другий очікуваний фільм, а саме, "Шан-Чи и легенда десяти колец" вийде з 2 вересня. Я заходив на сайт, де квитки завжди купляю у кінотеатри компанії Планета Кіно, так там саме така дата виходу цього фільму стоїть.

Niko7Дата: П`ятниця, 23.07.2021, 12:34 | Повідомлення # 7
Зелений
Подскажите где можно смотреть бесплатно фильмы в хорошем качестве? Мы хотим купить телевизор на 55 дюймов https://rozetka.com.ua/all-tv/c80037/21668=6432/
Как думаете лучше брать со смарт тв?

Міський форум » Рідне місто Борислав » Загальні теми » Фильмы
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2021 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus