Борислав Сіті / Новини / Новини Борислава / Мешканці Борислава змусили владу відділити мухи від котлет: підвищення квартплати від угод із ЖЕКами

Мешканці Борислава змусили владу відділити мухи від котлет: підвищення квартплати від угод із ЖЕКами

2279 | 1
25.06.2008
Перемогою завершилося протистояння людей і влади з приводу недотримання останньою домовленостей щодо умов, за яких підвищуватимуть квартирну плату. Під час громадських слухань у квітні міський голова Олег Іваницький пообіцяв бориславцям, що нові тарифи буде задіяно тільки після того, як мешканці укладуть угоди із ЖЕКами. Проте в червні бориславці отримали квитанції, з яких випливало, що квартирна плата зросла майже вдвічі, хоча ніхто не підписував угод із ЖЕКами. Про це сьогодні, 25 червня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Під тиском громади виконавчий комітет міської ради змушений був скасувати своє рішення від 16 квітня ц.р., яким було встановлено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій. Доручено заступникові міського голови Геннадію Корконішку утворити комісію із залученням депутатів міської ради для визначення обов’язкових послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій щодо кожного будинку.

http://zik.com.ua/

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Новини Борислава
Додав:Admin
Теги:
Обговорення
Аватар відсутній
+ 0 -
1 | віктор пише: | 07.08.2008 | 17:31 | ( E-mail ) Спам Сторінка з коментарем|
Начальнику „ЖЕК №2”
П.СтефанишинуП.І.

На даний час між Вами “Власником будинку” та нами “Співвласниками” не існує жодних договірних відносин, так як згідно Закону України Про житлово-комунальні послуги вiд 24.06.2004 Розділу VIII п.1 Прикінцевого положення “…Договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, мають бути приведені у відповідність із ним до 1 січня 2006 року. Договори, що не приведені у відповідність із цим Законом у зазначений строк, втрачають чинність…”
Вами, згідно ст.21 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, не було підготовлено та відповідно не запропоновано укласти взамін договору , що втратив чинність, новий договір на надання житлово-комунальних послуг, який би відповідав новим діючим нормативним актам та законам (Закону України “Про житлово-комунальні послуги” вiд 24.06.2004, Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. N 560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, Постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2005 р. N 481” Про затвердження Порядку встановлення тимчасових норм споживання, нормативів якості та режимів надання житлово-комунальних послуг”, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 р. N 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів” та ін.)
Слід зазначити, що згідно ст.202 п.3 ЦК України “односторонній правочин може створювати обов'язки для інших осіб лише у випадках, встановлених законом, або за домовленістю з цими особами ” , згідно ст.203 п.4 ЦК України “правочин має вчинятися у формі, встановленій законом ” а Закон України “Про житлово-комунальні послуги” передбачає, що всі комунальні послуги надаються виключно за наявності договору, укладеного між сторонами у письмовій формі.
Зважаючи на вище викладене, між Вами, Власником будинку , та нами, Співвласниками, не існує жодних договірних зобов’язань (Закон України “Про житлово-комунальні послуги ” ст.27 п.3 “договір на надання житлово-комунальних послуг набирає чинності з моменту його укладення .”, тому до часу укладення договору по наданню послуг з утримання будинку та прибудинкової території в оплаті Ваших Квитанцій відмовляємо, так як ми вважаємо, що послуги на вказану суму не надаються. Рішення Виконкому Бориславської міської ради, на яке Ви посилаєтесь, є документом для експлуатуючих організацій, а не для кінцевих споживачів, якими є окремі багатоквартирні будинки як цілісні майнові комплекси (“Розмір тарифів (нормативних витрат, пов'язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій) визначається по кожному будинку окремо залежно від кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з типовим переліком послуг ” Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. N 560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ”)
Для укладення Договору по наданню послуг з утримання будинку та прибудинкової території крім проекту договору прошу представити:

- дані про те, якою є наша частка власників квартири № 2 у витратах на утримання будинку № 53 по вулиці Коваліва
- дані про те, якою є та з яких земель складається прибудинкова територія будинку № 53 по вулиці Коваліва
- розрахунок нормативних витрати на утримання будинку № 53 та прибудинкової території по вулиці Коваліва та яка частка в нормативних витратах припадає саме на нашу квартиру

Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
RaymondBor 16.12.2021 пише:
Аватар відсутній
Предлагаем удалённый VPS серевер
для полноценной удалённой работы https://goo.su/YZ7
Венедикт 07.12.2021 пише:
Anthonywab 23.11.2021 пише:
Аватар відсутній
Hi! borislav.org.ua

Did yоu knоw thаt it is pоssiblе tо sеnd prоpоsаl tоtаlly lеgаlly?
Wе submit а nеw lеgitimаtе mеthоd оf sеndi
1H35L19JO www.yandex.ru 08.10.2021 пише:
SophieRox 04.08.2021 пише:
Аватар відсутній
Yes
http://nevilcasa.ml/chk/21
Довідник
Фотогалерея
Форум
Опитування
Як Ви думаєте, можуть місцеві ЗМІ вплинути на ситуацію в місті?
Всього відповідей: 290
Статистика
Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо нових учасників:
ceerfea, terrahome, wahko, Kristina0113, loriz, Daniel516, Aleks28, petlive, tedere, Людмилачка
Найщиріші побажання від Борислав Сіті іменинникам: Снежка94(28), volga_21ua(28), Pava(30), Paul011(32), pivo(21)!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2022 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus