Борислав Сіті / Новини / Новини Борислава / ДАІ розпочало місячник за безпеку руху

ДАІ розпочало місячник за безпеку руху

1783 | 0
01.09.2012
ДАІ розпочало місячник за безпеку руху

З кожним роком ситуа­ція зі смертністю і трав­матизмом на дорогах на­буває більш загрозливого характеру. За сім місяців цього року у Бориславі скоєно 48 дорожньо-транс­портних пригод, у семи із яких тілесні ушкодження різного ступеня важкості отримали мешканці й гості нашого міста та ку­рортного селища Східниці.

Основними причинами ДТП на автошляхах є пе­ревищення швидкості, по­рушення правил обгону, керування транспортними засобами у нетверезому стані, а також порушення правил маневрування та порушення правил пішо­ходами. А під час літньо­го курортного сезону водії дуже часто тривалий час, керуючи транспортними засобами,, не розрахову­ють свої сили і через вто­му потрапляють у дорож- ньо-транспортні пригоди.

Перевтома водія 5 серп­ня стала причиною до­рожньо-транспортної при­годи у смт. Східниці на вул. Т. Шевченка, біля джерела мінеральної води 2-С. Близько 14.00 водій на невстановленому автомобілі сірого кольору, схожому на позашляховик, рухаючись на Борислав, скоїв наїзд на відпочивальницю, яка йшла узбіччям дороги до джерела. Внаслідок наїзду громадянка отримала тілесні ушкодження та госпіталізована у травматологічне відділення ЦМЛ Борислава. Водій з місця пригоди втік, не надавши першої допомоги потерпілій. Проте, уже наступного дня , завдяки вміло проведеним оперативно-розшуковим заходам працівники міліції встановили його особу та затримали автомобіль. Тепер водієві доведеться відповідати не лише за порушення правил дорожнього руху, але й за ненадання першої допомоги потерпілій громадянці.

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод за рішенням голови уряду Миколи Азарова з 1 по 31 серпня цього року на території України проводився ком­плекс заходів, спрямова­них на зменшення аварій­ності й тяжкості її наслід­ків, у тому числі на паса­жирському автотранс­порті. Головною метою «Місячника безпеки до­рожнього руху» стала ре­алізація комплексу за­ходів щодо привернення уваги до проблем дотри­мання безпеки дорожньо­го руху різних верств су­спільства, учасників до­рожнього руху, органів місцевого самоврядуван­ня. У ході проведення мі­сячника відділення Держ- автоінспекції м. Борисла­ва приділяло пильну ува­гу питанням виконання заходів, спрямованих на усунення причин і умов скоєння дорожньо-транспортних пригод,створен­ня безпечних умов для руху транспорту і пішо­ходів, приводячи в належ­ний стан технічні засоби організації дорожнього руху та дорожньої розмі­тки. Організовано додат­кові перевірки технічного стану пасажирських авто- транспортних засобів, особливо тих, що викори­стовують для перевезень дітей і пасажирів. Інспек­торський склад дорожньо-патрульної служби прово­див цілеспрямований на­гляд за дотриманням во­діями транспортних за­собів, пішоходами і паса­жирами — Правил дорож­нього руху і швидкісного режиму руху, застосуван­ням водіями та пасажира­ми автомототранспортних засобів ременів безпеки, шоломів. На автотранс­портних підприємствах, в колективах різних уста­нов та організацій співробітники Державтоінспекції провели зустрічі, де ще раз наголошено на важливості виконання вимог дорожніх знаків.

Під час перевірок пасажироперевізників особли­ву увагу приділено питанням діяльності фахівців з безпеки дорожнього руху на підприємствах, збері­гання транспортних за­собів за  визначеними місцями стоянок, забезпечення проведення щодо змінного перед рейсового медичного огляду водіїв та контролю техніного стану автобусів.

У межах місячника без­пеки дорожнього руху працівники відділення Державтоінспекції м. Бо­рислава провели низку цільових заходів, спрямованих на виявленая та за­побігання причинам скоє­ння ДТП з тяжкими на­слідками, а саме: «П’я­ний водій - злочинець», «Швидкість», «Остін».

У процесі проведення місячника особливу увагу приділено запобіганню та профілактиці, виявленню та припиненню порушень Правил дорожнього руху, зокрема - керуванню у нетверезому стані, переви­щенню дозволеної швид­кості руху, порушенню правил обгону, створенню аварійної ситуації тощо. Особливо — дотримання Правил дорожнього руху водіями автобусів.

Закликаємо усіх грома­дян долучитися до ініціа­тиви Державтоінсцекції і проводити широку роз’яс­нювальну роботу серед дітей, осіб похилого віку та інших    категорій учасників дорожнього руху. Лише висока правова свідомість та культурна поведінка на дорогах ­можуть гарантувати безпечну участь у дорожньому русіткожного з нас.

Статистика свідчить, що основною причиною більшості ДТП є неуваж- ність як водіїв, так і пішо­ходів. Тому працівники Державтоінспекції звертаються до пішоходів з про­ханням дотримуватися Правил дорожнього руху під час переходу дороги, не переходити проїжджу ча­стину в місцях з обмеже­ною оглядовістю. Не зали­шайтеся байдужими до дітей, які порушують пра­вила переходу проїжджої частини доріг, пояснюйте їм, наскільки це небезпеч­но.

Відділення ДАІ м. Бо­рислава звертається з про­ханням до водіїв із більшою уважністю про­їжджати місця можливої появи дітей та дорослих на дорозі, керувати автомо­білем та мототранспортом з особливою обережністю, щоб при виникненні не­безпеки завжди вистачи­ло часу на дії, що запобі­гають аварії. Не забувай­те зупинятись перед пішо­хідними переходами, коли пішоходи переходять проїжджу частину ву­лиці.

Бережіть своє жит­тя та життя інших людей, не дозволяйте собі сідати за кермо у нетверезому стані. Будьте обачними на дорозі та не порушуйте Правил дорожнього руху.

Олександр ЖУРУН, інспектор міського відділення ДАІ, лейтенант міліції
Нафтовик Борислава

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Новини Борислава
Додав:razmaxa
Теги:статистика, ДАІ, потерпілі, ДТП
Обговорення
Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
Єгор ( egor23 ) 03.12.2018 пише:
Що порадите з радіаторів та котлів
Альберт ( Alik80 ) 15.11.2018 пише:
Аватар відсутній
Мне кажется, что каждому нужно думать, как подстраховать себя на черный день. Например, купить Хід підготовки до опалювального періоду
Альберт ( Alik80 ) 31.10.2018 пише:
Аватар відсутній
Всем привет, тема техническая, поэтому решил в ней задать свой вопрос. Не очень разбираюсь в антеннах, но хочу купить внешнюю антенну на этом сайте - ...
Валентина ( Valentina12 ) 31.10.2018 пише:
хочу мужу заказать laugh
Валентина ( Valentina12 ) 31.10.2018 пише:
Фотогалерея
Форум
Автор: Vasia19
Дата: 12.12.2018 14:01
Форум: Флуд та флейм
Автор: lizka
Дата: 12.12.2018 13:02
Форум: Жіночі балачки
Автор: Lerali
Дата: 12.12.2018 12:52
Форум: Інтернет
Автор: varta
Дата: 12.12.2018 09:50
Форум: Спорт
Опитування
Подобається Вам жити в Бориславі?
Всього відповідей: 487
Статистика
Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сьогодні заходили:
Lissa, Любава, Vikusia, varta, Vasia19, Romisov, Dalika, Merciz, yansek, Gabriel, Samira, lizka, Lerali
Вітаємо нових учасників:
Lerali, Pila, meegol, fokus, dorian, MayaPlis, KarinaDasimin, IrinkaD, Inna801, MakarDibrova
Найщиріші побажання від Борислав Сіті іменинникам: BayLeaf(33)!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2018 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus