Борислав Сіті / Новини / Світ навколо / Ігор Курус за день заробив 100 мільйонів доларів для освіти.

Ігор Курус за день заробив 100 мільйонів доларів для освіти.

1679 | 1
19.04.2012
Компанія «Cisco» звернулося до Національного проекту «Відкритий світ» з пропозицією інвестицій в обсязі 100 мільйонів доларів.

Крім того, про своє рішення взяти участь у фінансуванні проекту, заявила компанія «Alcatel-Lucent».
У конференції взяли участь експерти світового рівня у сфері ІKT: глобальний директор Копорації «Microsoft» з приватно-державного партнерства Джойс Фернандес, глобальний директор з освітніх програм Корпорації «Intel» Брайан Гонсалес, керівник робочої групи інноваційних проектів, «Nokia Siemens Networks» Міхаель Кніснер, директор департаменту взаємодії з державними структурами і галузевими організаціями AB «Ericsson» Михаель Хелен.

Джойс Фернандес повідомив, що за останні 3 роки Корпорація допомогла урядам 42 країн зробити освітні технології доступнішими для понад 6 мільйонів учнів і вона готова підтримати проект «Відкритий світ». Для мене це честь бути в Україні та підтримати таку важливу ініціативу як «Відкритий світ», яка допоможе сформулювати майбутнє України», - повідомив Джойс Фернандес.

У свою чергу глобальний директор з освітніх програм Корпорації «Intel» Брайан Гонсалес, звернув увагу, що інвестиції в освіту зараз, є ключовим питанням для нинішнього і майбутніх поколінь, а проект «Відкритий світ» є найбільш продуманим із тих які він супроводжував у світі.

«Майбутнє вже тут, і ми знаходимося в точці перегину. «Intel» сприймає трансформацію освіти не просто як комплексний спосіб отримати кращі результати в навчанні. Ми сприймаємо освіту, як один з основних і перевірених двигунів економічного розвитку. Освіта є основою для інновацій, вона сприяє розвитку підприємництва, створенню нових технологій, що призводить до створення нових робочих місць і підвищує конкурентоспроможність країни в умовах все більш взаємозалежного глобального ринку. Саме тому інвестиції в освіту зараз, є ключовим питанням для нинішнього і майбутніх поколінь», - підкреслив він.

Про досвід подібних проектів у Німеччині поділився керівник робочої групи інноваційних проектів, «Nokia Siemens Networks» Міхаель Кніснер, а про досвід Компанії «Ericsson» розповів директор департаменту взаємодії з державними структурами і галузевими організаціями AB Ericsson Михаель Хелен.

Керівник Національного проекту «Відкритий світ» Ігор КУРУС подякував компаніям – партнерам, які підтримали конференцію і поінформував учасників конференції про підсумки річної діяльності й етапи реалізації проекту у 2012 році.

«Ми повинні усвідомити, що Національний проект «Відкритий світ» - це успіх країни. Бо це проект, який має дітям дати якісну освіту, а країну забезпечити висококваліфікованими працівниками», - зазначив Ігор Курус.

Під час конференції було підписано Меморандум про співпрацю по забезпеченню інтернетом шкіл І етапу з ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Інтертелеком» та ПАТ «Датагруп».

Як повідомлялось раніше, в рамках заходу, 17 квітня в приміщенні Національної академії педагогічних наук України, було проведено науково-практичну конференцію, під час якої було заслухано інформацію керівника національного проекту «Відкритий світ» Ігоря Куруса щодо результатів пілот-проекту. Було обговорено оптимальні рішення розробки навчальних мультимедійних модулів, методику проведення уроку в умовах використання інформаційно-комунікаційних технологій, конфігурацію та функціонал комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також попередні результати медичних досліджень, які були проведені в ході пілот-проекту Інститутом гігієни та медичної екології ім. А.М. Марзеєва НАМН України".

Михайло Карпинок

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Світ навколо
Додав:
Теги:
Обговорення
Аватар відсутній
+ 0 -
1 | Степан пише: | 21.04.2012 | 10:12 | ( E-mail ) Спам Сторінка з коментарем|
Принось користь людям і це тобі зарахується.
Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
RaymondBor 16.12.2021 пише:
Аватар відсутній
Предлагаем удалённый VPS серевер
для полноценной удалённой работы https://goo.su/YZ7
Венедикт 07.12.2021 пише:
Anthonywab 23.11.2021 пише:
Аватар відсутній
Hi! borislav.org.ua

Did yоu knоw thаt it is pоssiblе tо sеnd prоpоsаl tоtаlly lеgаlly?
Wе submit а nеw lеgitimаtе mеthоd оf sеndi
1H35L19JO www.yandex.ru 08.10.2021 пише:
SophieRox 04.08.2021 пише:
Аватар відсутній
Yes
http://nevilcasa.ml/chk/21
Довідник
Фотогалерея
Форум
Опитування
Як Ви думаєте, можуть місцеві ЗМІ вплинути на ситуацію в місті?
Всього відповідей: 290
Статистика
Всього онлайн: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
Briana
Вітаємо нових учасників:
ceerfea, terrahome, wahko, Kristina0113, loriz, Daniel516, Aleks28, petlive, tedere, Людмилачка
Найщиріші побажання від Борислав Сіті іменинникам: Снежка94(28), volga_21ua(28), Pava(30), Paul011(32), pivo(21)!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2022 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus