Борислав Сіті / Новини / Новини Борислава / Скандальна культура

Скандальна культура

2812 | 19
16.02.2012
Скандальна культура

Ліквідація відділу культури у Бориславі переростає у скандал. Нагадаємо, що у четвер, 9 лютого, депутати Бориславської міської ради прийняли рішення про ліквідацію відділу культури, відділу у справах сім’ї, дітей та молоді і відділу з питань фізичної культури та спорту та утворення відділу гуманітарної політики. Згідно з затвердженим на сесії положенням саме цей відділ тепер займатиметься «реалізацію державної політики та рішень міської ради у сфері молодіжної політики, фізичної культури та спорту, культури, мистецтв та туризму на території Борислава». Різні точки зору з цього приводу зазвучали ще під час обговорення питання у сесійній залі. Заступник Бориславського міського голови Сергій Оленич пояснював, що структурні перетворення потрібні для впровадження нових методів управління гуманітарною сферою, а опозиційних депутат Михайло Лазар говорив про те, що такі зміни є способом «зведення порахунків» з начальникам відділу культури Андрієм Спасом. Тож вже під час сесії стало зрозуміло, що прийняття цього рішення буде не кінцем, а навпаки початком протистяння.

Вже наступного дня начальник відділу культури Андрій Спас починає запрошувати представників засобів масової інформації цілої області на тематичну прес-конференцію, заплановану на середу, 15 лютого. У вівторок, 14 лютого, журналістів запрошує до себе заступник міського голови з гуманітарних питань Сергій Оленич. Ще до обох прес-конференцій на нараді з керівниками структурних підрозділів Бориславської міської ради між Андрієм Спасом та Сергієм Оленичом вибухає суперечка про те, хто уповноважений збирати представників ЗМІ. Попри це обидві прес-конференції відбулися.

Під час своєї зустрічі з журналістами заступник міського голови Сергій Оленич повідомив, що ліквідація трьох і утворення відділу гуманітарної політики у Бориславській міській раді – це рішення виключно структурне, бо немає сенсу утримувати стільки різних відділів і стільки начальників. «Я розумію прагнення усіх бути керівниками, але населення у Бориславі 40 тисяч і формувати структуру міської ради потрібно, виходячи з цього» - наголосив він. Крім того заступник мера зазначав, що жодних репресій, в тому числі й політичних, у рішенні міської ради нема. Щодо начальника відділу культури Андрія Спаса, то за повідомленням Сергія Оленича, він єдиний керівник відділу у міській раді, котрий за виконання своїх обов’язків отримав лише оцінку «задовільно». Також під час прес-конференції Сергій Оленич поінформував, що відповідно до розпорядження міського голови з 14 лютого начальником відділу гуманітарної політики міської ради призначено Тарнавського Романа Володимировича, котрий до цього очолював відділ сім’ї, дітей та молоді Бориславської міської ради, адже згідно із щорічними оцінками виконання посадових обов’язків і завдань Роман Тарнавський найбільше відповідає усім необхідним вимогам.

Наступного дня з представниками засобів масової інформації спілкувався вже Андрій Спас. Він одразу наголосив, що репресії у наш час відбуваються не тільки на загальнодержавному, але й на місцевому рівні. А весь конфлікт, за словами керівника відділу культури, почався ще рік тому, коли представники міської влади запропонували Андрію Спасу написати заяву на звільнення за власним бажанням. Робити це він відмовився. Що стосується ідеї створення відділу гуманітарної політики, то вперше вона зазвучала у сесійній залі під час розгляду проекту рішення про програму розвитку культури «Сучасний культурний простір» восени минулого року. А ось тепер з’явилось і рішення про утворення такого відділу. Начальник відділу культури Андрій Спас категорично проти утворення такого відділу через те, що серед завдань відділу культура аж на четвертому місці, після молодіжної політики, фізичної культури та спорту, а повноваження новоствореного відділу не поширюються на Східницю, а там теж є бібліотека та Народний дім «Просвіти». Каже А.Спас і про те, що ліквідація відділу культури та централізованої бухгалтерії установ культури призведе до того, що у штат Історико-краєзнавчого музею доведеться приймати бухгалтера, оскільки в області нема таких прецендентів, щоб бухгалтер відділу суміщав свою роботу з бухгалтерською роботою в окремій комунальній установі. Висловив на прес-конференції Андрій Спас і такий прогноз: «У результаті діяльності відділу гуманітарної політики у Бориславі залишаться самі по собі міський Палац культури, дитяча школа мистецтв та кілька бібліотек, решта установ культури приречені». Чи збудеться цей прогноз, і взагалі якими будуть зміни та як вони позначаться на житті громади? – можна буде дізнатися тільки згодом. А поки що, начальник відділу культури розповідає, що і до рішення про ліквідацію відділу культури, і до рішення про програму культурного розвитку у нього є низка юридичних зауважень, тому він звертатиметься до суду.

Отож конфлікт лише набирає обертів. Але від нього вже постраждали люди, бо у суперечках між начальником відділу культури та представниками міської влади «на лінії вогню» опинилися пересічні працівники, які зараз просто таки між двома вогнями та у повній невизначеності.

Наталка КУЧЕР
Тижневик "Каменярі"

Читай також:
Цікаво? Поділись з друзями!
Рубрика:Новини Борислава
Додав:Admin
Теги:Культура
Обговорення
+ 0 -
1 | ( andriy4500 ) пише: | 17.02.2012 | 01:16 Спам
...херньою страдають....ліпше поїхали би рибних і на труби хукали... cool
Аватар відсутній
+ 0 -
2 | правда пише: | 20.02.2012 | 17:56 | ( E-mail ) Спам
Дай боже здоровля тій Владі, котра змогла ту наволоч відігнати від корота. андрій спас(еавмисне з маленької літери) все своє життя звик їхати на національно-патріотичних гаслах нічого нероблячи зазвичай. Та наволоч ще у 1992 році на халяву отримала трикімнатну квартиру коли з телефоном від свого родича тодішнього міського голови В.Копися, в той час коли тисячи Бориславців стояли на черзі, він завжди залякував усіх мерів та заступників, погрожуючи підняти на свій захист національно-патріотичні сили, він завжди звик керувати нетільки культурою але й мерами і заступниками,усі його боялись а Спас в той час царював і лютував, роздаючи на ліво та й направо догани працівникам культури, погрожуючи їм. Хочу також згадати як “великий націонал-патріот спас” потрапив у державну академію при призедентові на підвищення кваліфікації, тодішній мер Удовенко просто відправив його туди адже спасу після перевірки кру грозила кримінальна відповідальність за фінансові махінації в галузі культури “великий патріот в той час відмив чи малі кошти”.
Андрію Миколайовичу, як так мер Володимир Фірман неналякався вас і все ж таки навів з вами порядок, видно пройшов ваш час, пора і честь мати. А те, що ви здійснюєте зараз галас прикриваючись великими культурними словами – це все вияви вашої хворобливої уяви!!!!
Слава Україні. Борислав Рулить!!!
А ще почитайте на сайті “дрогінфо” що люди про Спаса пишуть
Аватар відсутній
+ 0 -
3 | Baraba Zmstu ( Baraba-zmostu ) пише: | 23.02.2012 | 00:04 Спам
Так влада ж також є така сама наволоч, кількісно, але має смак єнчоі риби.
Аватар відсутній
+ 0 -
4 | leonid пише: | 25.02.2012 | 00:30 | ( E-mail ) Спам
скоти хочуть закрити все підряд цікаво за що далі візмуться краще закрити фірмана гуртівню і голобутовського квашейобки позакривати разом з ними
Аватар відсутній
+ 0 -
5 | mdhjlk пише: | 25.02.2012 | 10:20 | ( E-mail ) Спам
Якраз та Влада робить і старається,щоб було краще!Наш п.Фірман не встидається і в гумаках лазити,робить все,щоб було краще для міста!Попередня влада зробила ціле ГІМНО для добробуту!!!Вміли добре тільки розкрадати....А тих Кіровників по деяких установах,які ніфіга не роблять і привикли тільки сидіти і чекати,що хтось принесе на тарілочці готове-гнати у хвіст і в гриву,бо тормозять розвиток культури,освіти у місті,,,Хай ідуть за Спасом!!!Владі Хвала!!!!!! :) :) :)
Аватар відсутній
+ 0 -
6 | valek valek ( valek0274 ) пише: | 25.02.2012 | 22:43 Спам
Цікаво що зробила Вам теперішня влада.Хіба ще більші ями на дорогах і повне обезводнення міста.
Аватар відсутній
+ 0 -
7 | Нафтовик пише: | 26.02.2012 | 00:46 Спам
Що то за баран владу захищає? Напевне один з них.
Аватар відсутній
+ 0 -
8 | Руслана пише: | 26.02.2012 | 22:00 | ( E-mail ) Спам
роблять видимість, що щось роблять. Бездарщина, безкультурщина, беморальщина, покидьки, одним словом!
Аватар відсутній
+ 0 -
9 | meshranec micta пише: | 28.02.2012 | 20:08 | ( E-mail ) Спам
Яка культура у Бориславі це всі знають: наркоманія і СНІД. І Спас, який керував культурою останніх 20 років здобув неабиякі здобутки у цій сфері. Привикли до радянської системи управління, де на кожного "раба два прораба" і не можна відучити. Нафіга стільки відділів і керівників? Гляньте у Дрогобичі - є мер і заступник і достатньо. Те саме у Бориславі - є гуманітарний відділ у якому працюють профільні спеціалісти - і також достатньо. А то всі хочуть бути начальниками. Та на Спаса подивитись і вже страшно стає. А не те, щоб він культурою керував
IP: 194.44.84.123
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 0

Ірина, 08:06 17 лютого 2012 р.
Про які репресії тут ідеться? Це що партія регіонів опозиціонера репресує. Спаса і його професійний рівень знає вся область. За своє життя він навчився організовувати тільки два-три заходи: "Без верби і калини нема України" і тд. Яка робота, на приклад, ведеться у напрямку розвитку молодіжної культури? Таких питань можна задати багато. Стара влада, яка прийшла у 90-х роках знищила місто і паразитувала на державних коштах. Стан Борислава ми зараз бачимо. Тому всіх цих Спасі - псевдо-націоналістів треба гнати в шию. До речі, він ярий кунівець. Кунівці і Рухівці це продажні сволочі. Маємо кунівця Метика - культуриста і Байсучку - рухівку, (з)радника Олексія Радзієвського.
IP: 46.200.83.103
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 -1

Ганьба паразитам, 08:17 17 лютого 2012 р.
Нарешті влада змогла позбавити культуру людини, яка з культурою нічого спільного не має. Понад два десятки років невихований і грубий керівник, з хворобливою психікою тероризував працівників і насаджував своє бачення розвитку культури у місті. Рівень культури у Бориславі нині може побачити кожен і зрозуміти діяльність відділу, який очолював Спас. Не правда, що працівники у невизначеності від ситуації. Всі з радістю прийняли таку звістку і ми знаємо, що ніяких інших перестановок не буде проводитись. До речі, влада запропонувала Спасу у ціому ж відділі керувати культурою, але вже як провідний спеціаліст, а не як керівник відділу. Але знаєте, "наша Галя балувана".
IP: 178.63.68.137
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 -1

Працівник відділу культури, 08:28 17 лютого 2012 р.
Аватар відсутній
+ 0 -
10 | meshranec micta пише: | 28.02.2012 | 20:13 | ( E-mail ) Спам
Те,що Галя балувана знає весь район...
IP: 37.55.154.195
Повідомити адміна
Рейтинг: 5 -1

цбс, 13:36 17 лютого 2012 р.
А якби 1х разом посадити на керування культурою! Усе!!! Кранти ! Наша культура перша в св1т1 - і м1ністр на скрипці Завіса !!!
IP: 178.95.151.136
Повідомити адміна
Рейтинг: 3 0

ой, 17:30 17 лютого 2012 р.
Нарешті позбулися Спаса - невихованого і некультурного хама-керівника, який думає, що без нього все пропаде. Фірман молодець. Ніхто з попередників мерів не міг сплести лапті терористу відділу культури, хоча всі старалися. Судитися, писати, малювати у всі інстанції він вміє, бо на більше не здатний. Хай пише і судиться , бо що має більше до роботи. Папери теж комусь треба плодити і дати роботу правоохоронним органам.
IP: 178.95.118.176
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 -1

бориславка, 17:46 17 лютого 2012 р.
Най йде керувати у верховну раду, там більше буде на одного ***
IP: 178.95.118.176
Повідомити адміна
Рейтинг: 4 -1

Хвала владі, 17:51 17 лютого 2012 р.
Трускавець після переходу Спаса пив і святкував місяць, а бориславці будуть святкувати мабуть рік!!!!!!!!!!!!УРА!!!Може зараз нехай їде у Донецьк!!!!!!!!!! Хвала ВЛАДІ БОРИСЛАВА!!!!!!!!!!
IP: 91.200.114.195
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 -1

Прихильник влади, 19:33 17 лютого 2012 р.
Установи культури в страшному стані-одна валиться,в другій стеля падає на голову,у третій потрібно розкривати розчепірку,бо зверху протікає!Та де ж був наш пан міністр!Куди ж він дивився 20 років!Чому рахував тільки роки на посаді начальника!ХА-ХА-ХА!Культуру в місті потрібно рятувати!
IP: 91.200.114.195
Повідомити адміна
Рейтинг: 6 -1

мешканка мІста, 19:47 17 лютого 2012 р.
Він не встигав дивитись за установами,бо як спізнювався на роботу,то біг зразу перевіряти трудову дисципліну по установах культури,краще б архів упорядкував!!!!!!!
IP: 91.200.114.195
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 -2

!!!!!!!!!!, 20:04 17 лютого 2012 р.

Бориславець, 14:08 18 лютого 2012 р.
Такого хама безкультурного як Спас ще пошукати потрібно. Ніодного розважального заходу в Бориславі не провів за 20 років. Спас думав що ця посада створена для нього, і він буде “керувати” культурою в Бориславі пожиттєво. На щастя це не так.
IP: 37.53.169.170
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 -1

Критик, 15:06 18 лютого 2012 р.
Нехай пан Спас пожне тепер ті плоди які він посіяв.Адже палиця має два кінці. Дали раду і йому.
IP: 95.111.164.15
Повідомити адміна
Рейтинг: 6 0

Зіна, 21:36 18 лютого 2012 р.
Аватар відсутній
+ 0 -
11 | meshranka ctntrova пише: | 28.02.2012 | 20:29 | ( E-mail ) Спам
Був другом культурної, інтелігентної, порядної і чесної світлої пам'яті ІРИНИ СЕНИК. Чому не почерпнув в неї того вміння спілкування з людьми і любові до людей? Може тепер пані Стоцька навчить його того, що до 48 років не навчився і за 20 років знущання над людьми і культурою міста? Але горбатого виправляє.....!!!
IP: 178.95.206.72
Повідомити адміна
Рейтинг: 9 0

Бориславка корінна, 11:18 19 лютого 2012 р.
Дорогі бориславці!Читайте коментарі до статті «Культурний» скандал: у кожного своя правда",яка опублікована на сторінках Трускавецького вісника!Висловлюйте свої думки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 176.104.191.253
Повідомити адміна
Рейтинг: 8 0

мешканка мІста, 14:17 19 лютого 2012 р.
Ставлю ще ряд коментів із "Трускавецького вісника про Спаса й про "скандальну культуру"
#
корінь on 19.02.2012 at 13:54

Не знаю Спаса, але знаю Ключака. Якщо це чмо когось хвалить, значить все із точністю до навпаки. Кумирів роблять журналісти. Який журналіст, такий і “кумир”

Оцініть: Thumb up 1 Thumb down 0
#
Критик on 19.02.2012 at 11:51

Цікаво, а хто виставляє негативні оцінки коментарям??? Спас чи Ключак???? Чи разом????
Тут люди пишуть правду!!!!!

Оцініть: Thumb up 2 Thumb down 0
#
правда on 19.02.2012 at 10:53

Мені довелося працювати в офісі “Нашої України”, що знаходився над відділом культури по Грушевського 1. Постійні крики, матюки, плач працівників, сварки з сусідами. Я запитував тоді в пані Геличак: “чому ви на це не реагуєте?” Геличак тільки руками розвела. Теперішня влада руками не розводить і Слава Богу. Може потихеньку наведе лад і вінших сферах. Я їм цоьго щиро бажаю. А Спасу так і треба. Хай спочатку навчиться КУЛЬТУРИ!!!
IP: 46.200.223.167
Повідомити адміна
Рейтинг: 9 0

Бориславець, 14:39 19 лютого 2012 р.
Аватар відсутній
+ 0 -
12 | boryslavka пише: | 28.02.2012 | 20:30 | ( E-mail ) Спам
Виходячи із коментарів людей Пропоную нову назву даної статті не "Скандальна культура" а "Безкультурна культура"
IP: 46.200.223.167
Повідомити адміна
Рейтинг: 10 0

Бориславець, 14:42 19 лютого 2012 р.
Було б дуже добре,якби від перестановки доданків помінялася і сума.Тобто,щоб про культуру в Бориславі все-таки почав хтось дбати.
IP: 37.55.24.69
Повідомити адміна
Рейтинг: 3 -3

Олександр, 20:44 19 лютого 2012 р.
Усі працівники культури у нашого начальника "НЕУКИ",а його ГАЛЯ - великий МУЗЕЄЗНАВЕЦЬ-КУЛІНАРРРРРРРРРРРРРР !!!Ото освіта!Якраз ,як пальцем у небо!!!ХА Ха ХА!!!
IP: 176.104.191.253
Повідомити адміна
Рейтинг: 10 0

Бориславка, 21:20 19 лютого 2012 р.
УРААААААААААА!!!!!!! БОРИСЛАВ СВЯТКУЄ!!!!! Погоджуюсь з усіма коментарями... Нарешті закінчились хамські відносини до працівників культури і не тільки до них!
IP: 92.113.182.40
Повідомити адміна
Рейтинг: 9 0

Івась, 10:16 20 лютого 2012 р.
Аватар відсутній
+ 0 -
13 | boykivchanka пише: | 28.02.2012 | 20:32 | ( E-mail ) Спам
Культуру міста творять культурні люди і люди які працюють на ентузіазмі - бібліотекарі, керівники гуртків і студій, директори установ культури (Ігор Мельник, Галина Жукова). А підтвердження тому є участь наших дітей в різноманітних конкурсах і фестивалях, звідки привозять призові місця. Згадайте покійних Григорія Піцюру, Петра Телюка. Це люди-інтелектуали, люди-світочі. Вони вміли працювати і працювали без хамства. А начальник культури є для допомоги і для того, щоб дбати про матеріально-технічний стан установ. На сьогоднішній день начальник Спас вміє хіба роздавати доручення, клепати накази абсурдні і догани! А керівники самі собі дають раду з усім - з ремонтами, з проблемами. Гляньте на сьогоднішній стан парку культури - як би тепер тут були потрібні і Хаєцька, і Юрківська, І Дідух! Але і з ними зробив порядок міністр культури.
IP: 92.113.136.188
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 0

Борислав-Італія, 13:42 20 лютого 2012 р.
Шановний пане Андрію!Нахапалисти коментарів,як “жебрак у торбу”,але тої торби замало!Раджу вам підставити ще свого капелюха,най там ще троха вержут!!!
IP: 178.212.101.154
Повідомити адміна
Рейтинг: 7 0

очевидець, 20:03 20 лютого 2012 р.
Вихованою, ввічливою людиною не народжуються, а стають. Від вас потрібне уміння самим стежити за собою, розуміти, як треба поводитися в різних випадках, самостійно намагатися виправити погане у своєму характері і поводженні. І запам’ятайте! Вихована людина навіть у темряві і на самоті залишається вихованою!
IP: 178.212.101.154
Повідомити адміна
Рейтинг: 6 0

@@@@, 21:54 20 лютого 2012 р.
якого забрали такого і поставили керувати культурою. можна подумати Тарнавський кращий за Спаса
IP: 178.95.71.187
Повідомити адміна
Рейтинг: 1 -4

очевидець, 16:00 21 лютого 2012 р.
Тут скоріше справа не в культурі, а просто Фірман хоче оточити себе лояльними до себе людьми!
IP: 92.113.88.66
Повідомити адміна
Рейтинг: 5 -2

Бориславка, 19:40 21 лютого 2012 р.
вчительство теж радіє, що Спаса обкантовано. у нього все не так. то колонка не такої ширини, то шрифт не того розміру, то просто настрою немає і є потреба з'їхати когось і поводитися, як травневий коцур при паруванні, готовий накинутися на ближніх. начальник культури зовсім не знайомий з правилами поведінки на масових заходах.
IP: 37.19.207.233
Повідомити адміна
Рейтинг: 6 0

стефан-миротворець, 20:13 21 лютого 2012 р.
Кожен пожинає свої плоди..рано чи пізно настає такий час!!! Молодці ті, що дали свої коментарі!!!
IP: 178.95.222.95
Повідомити адміна
Рейтинг: 5 0

Наталка, 12:54 23 лютого 2012 р.
Я повністю згідна з п. Наталією!!!!!!!!!!!Ми однодумці!Хвала Владі Борислава!Я Вас підтримую!Рада,що в Бориславі ще є мудрі люди,які стараються і працюють для блага нашого рідного міста!!!!!Слава Україні!!!
IP: 178.212.98.173
Повідомити адміна
Рейтинг: 5 0

хххххххххх, 19:54 23 лютого 2012 р.
Думаю, що так само рад1ли би дрогобичани, якби зм1нили прац1вник1в Рацсу , стара назва ЗАГСУ, у Дрогобич1.Там повне самодурство,, 1 вс1м керує Йванко-фотограф під час так званого ритуалу...Туди неможливо заходити для спілкування. бо на тебе дивляться, чого ти взагалі сюди прийшов?
IP: 178.95.60.74
Повідомити адміна
Рейтинг: 5 0
сас, 09:32 24 лютого 2012 р.
Неуки, рури цальові, худоба, колгоспниці з колгоспу і т.д. - це так називає міністр культури Спас працівників культури, це так називає магістр державного управління людей, які працюють в культурі, які поставили свій підпис в його захист. Це така його подяка. Як така людина може очолювати культуру! А завушна верхна осьвіта - то не осьвіта - це мається на увазі вища заочна освіта. То напевно на стаціонарі хіба можна навчитися такого обзивання і такого поводження зі своїми підлеглими!. ГАНЬБА, ПАНЕ МІНІСТРЕ БЕЗКУЛЬТУРНИЙ!
IP: 92.113.202.251
Повідомити адміна

Я вже залишав тут свій коментар, хочу сказати шановним читачам, що також бурхлива дискусія з цього приводу розгортається на сайті Трускавецького вісника де Спас разом із доморощеним журналістом Ключаком розмістили "заказуху".
Хочу перенести ряд коментврів з Трускавецького вісника
IP: 95.132.122.177
Повідомити адміна
Рейтинг: 6 0

Бориславець, 10:46 19 лютого 2012 р.
Коментарі з Трускавецького вісника:
Аватар відсутній
+ 0 -
14 | boryslavec 47 rokiv пише: | 28.02.2012 | 23:07 | ( E-mail ) Спам
Бориславський нарід on 28.02.2012 at 21:28
П. Спасу накінець потрібно усвідомити, що його керування скінчилося. Своєю поведінкою він дійшов до тієї межі, що ні громада Борислава, ані його підлеглі вже не сприймають його ані як начальника, ані як людину. Надто багато Він наплював у душі бориславців. Але, так як, самокритика у п. Спаса відсутня він не може, або не хоче цього зрозуміти. Програвати треба вміти достойно. Пора залишити бувший відділ культури і дати спокійно працювати людям, котрі успішно працюють і без “мудрих” вказівок великого начальника. Невже манія величі не дає цього зробити?

Оцініть: 1 0

Бориславець-пенсіонер on 28.02.2012 at 21:16
Декілька разів перечитав відгуки мешканців міста про Андрія Спаса. Я до культури не маю ніякого відношення, та й по віку годжуся йому в батьки. Щось погане не маю права писати, бо безпосередньо з ним не стикався. Але наслуханий всіляког, і, причому, лише негативного, бо ж місто наше невелике. Пане Андрію, питання не в тому, скільки Ви кому нахамили, насолили, скількох не заслужено образили і т. д. Але хто Вам дав на це право? Ви ж християнин!!!Чи і тут псевдо???

Оцініть: 1 1

мешканець Борислава 54 роки on 27.02.2012 at 19:07
Наш колишній пан НАЧАЛЬНИК просто подумав,що вдруге візьме Владу коментарями,бо підписи ПОВСТИДАВСЯ ще раз збирати!А тут вийшло “ЩО”!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:)

Оцініть: 4 1

Бориславчанка on 27.02.2012 at 15:48
Пану Спасу потрібно повчитись у пана Оленича!!!!Нарікаємо на молодь, а коли їм щось вдається.. то починаємо ганити, принаймі їхню молодість і розум та завзятість.. а ви подивіться на молодих людей, котрі в Києві ,, у Львові.. як їм потрібно крутитися, щоб щось здобути… Це в наш час можна було прожити на стипендію… і на роботу скеровували.. Так Тримати пане Сергію!!!! Як сказала Марія МАтіос “… .. Люди бувають добрими до нас лише тоді, коли нам зле, бо тоді ми не є об’ЄКТОМ ЗАЗДРОСТІ. а В ОСНОВНОМУ ВОНИ АБО БАЙДУЖІ, АБО ЗЛІ,,,”"

Оцініть: 6 1

Оксана on 27.02.2012 at 15:35
Пане Миколо! Я пропоную Вам зайнятися проблемами Борислава, бачу що язиком у Вас виходить непогано (навіть добре). Може очоліть якесь з названих Вами підприємств і не буде у нікого проблем, з водою в тому числі? А ще найкраще як із Спасом очолите і почнете керувати. Ви, я бачу, як і він язиком дууууууже тяжко працюєте!

Оцініть: 6 1
Аватар відсутній
+ 0 -
15 | boryslavec 47 rokiv пише: | 28.02.2012 | 23:10 | ( E-mail ) Спам
ХХХХХХХХХХХХХ on 23.02.2012 at 21:07
Було б добре його відправити на відпочинок до Миколаєва!Гарна місцевістЬ…кричи,дерися – ніхто не чує!!! І сусідам спокій,і в культурі…..Роботу за нього виконають інші спеціалісти,хай не турбується!За 20 років може собі дозволити виїхати на відпочинок!!!!!!

Подобається? 14 1

Обурені сусіди on 23.02.2012 at 20:27
Дуже погано, що влада не має таких повноважень викурити цього хама Спаса ще й з будинку, де мешкає. Бо за 20 років вже так надоїв, що ліпше би десь пропав. Він мислить, що тероризує лише членів своєї сі’ї, але й сусідам не дає ні жити, ні спокійно спати. Хам хамом !
Вдячні владі, що хоч з посади поперли. Може піде робити євроремонти, то змучиться за день і ввечір ляже спати, а не буде вівкати на півкварталу, як недорізана скотина. А може поїде закордон… Дав би Бог ! Але за кордоном треба робити, а він – нероба.

Подобається? 14 1

Мешканець міста on 23.02.2012 at 20:19
Не розумію чому ще хамові Спасові влада пропонує посаду спеціаліста у відділі гуманітарної політики? Тепер він би мав керувати музеєм, бібліотеками, кінотеатром та парком культури. То вже тим працівникам буде не переливки!!! Бо він свою злість виливав на сто підлеглих, а тепер то всьо перепаде на 30 нещасних!!! Пане міський голово, змилуйтеся над цими людьми !!!

Подобається? 13 0

-//- on 20.02.2012 at 21:51
Вихованою, ввічливою людиною не народжуються, а стають. Від вас потрібне уміння самим стежити за собою, розуміти, як треба поводитися в різних випадках, самостійно намагатися виправити погане у своєму характері і поводженні. І запам’ятайте! Вихована людина навіть у темряві і на самоті залишається вихованою!

Подобається? 20 1

очевидець on 20.02.2012 at 20:03
Шановний пане Андрію!Нахапалисти коментарів,як “жебрак у торбу”,але тої торби замало!Раджу вам підставити ще свого капелюха,най там ще троха вержут!!!

Подобається? 19 1

Бориславка on 19.02.2012 at 21:29
Усі працівники культури у нашого начальника “НЕУКИ”,а його ГАЛЯ – великий МУЗЕЄЗНАВЕЦЬ-КУЛІНАРРРРРРРРРРРРРР !!!Ото освіта!Якраз ,як пальцем у небо!!!ХА Ха ХА!!!

Подобається? 24 2
Аватар відсутній
+ 0 -
16 | boryslavec 47 rokiv пише: | 28.02.2012 | 23:11 | ( E-mail ) Спам
Критик on 19.02.2012 at 11:51
Цікаво, а хто виставляє негативні оцінки коментарям??? Спас чи Ключак???? Чи разом????
Тут люди пишуть правду!!!!!

Подобається? 26 2

правда on 19.02.2012 at 10:53
Мені довелося працювати в офісі “Нашої України”, що знаходився над відділом культури по Грушевського 1. Постійні крики, матюки, плач працівників, сварки з сусідами. Я запитував тоді в пані Геличак: “чому ви на це не реагуєте?” Геличак тільки руками розвела. Теперішня влада руками не розводить і Слава Богу. Може потихеньку наведе лад і вінших сферах. Я їм цоьго щиро бажаю. А Спасу так і треба. Хай спочатку навчиться КУЛЬТУРИ!!!

Подобається? 22 1

Бориславка on 19.02.2012 at 00:38
Шкода,що не в усіх є доступ до Інтернету,було б більше коментарів!Дрогобич-інфо також має гарну інформацію!Можна по місту провести соціологічне опитування і побачимо Відповідний результат!Люди скажуть правду!!!!!!!

Подобається? 20 1

Критик on 18.02.2012 at 23:59
Шановний Володимир Ключак, тепер Ви (та й Спас) можете прочитати висновки громади Борислава.

Подобається? 20 1

****************************** on 18.02.2012 at 23:39
Доїдав усіх,а в результаті ЗЖЕР себе!Напевно думав,що його хтось боїться!Суди і все решта ще нічого не значать!Треба вміти цінити добро,людей,з якими йдеш поруч,які підтримували і все вибачали!Правота за ВЛАДОЮ!Хвалю таких людей!!!!!!!!!!!Хвалю І. Мельника,він талановитий!Дуже часто відвідую масові заходи в Палаці,вони просто чудові,а він справжній Заслужений артист!!!!!!

Подобається? 22 1

Бориславка on 18.02.2012 at 22:40
Працівники культури постійно вислуховували всяке хамство з його сторони!Себе мав за людину,а інших за худобу!Забув,який ходив навесні,як припекла біда в одне місце!Людина завжди має залишатися людиною на будь-якій посаді,де б вона не була!Але на все свій час!Бог вічний,а посада тимчасова!Можна мати розум,але не вміти ним скористатися!Я корінна мешканка міста,всяких бачила людей,але такого “ВИТВОРУ ПРИРОДИ” не зустрічала ще ніде,була за кордоном та в інших містах України,спілкувалася з різними людьми,бо вчилася….Хвалю цю ВЛАДУ,молодці хлопці!Ви багато можете зробити!Ви спрпвжні українці!ПРАЦЮЙТЕ на славу Україні!Ви варті уваги!!!!!

Подобається? 19 2

Мешканка on 18.02.2012 at 22:26
Хвала п.Фірману,хвала п.Оленичу!Ви влада,яку Борислав буде довго памятати!Такого чорта давно пора усунути від керівництва!Йому місце у звіринці…,а не в культкрі!

Подобається? 24 4

Подобається? 24 3

Йшов недарма on 18.02.2012 at 17:02
Тепер всі розуміють що Колючак пише заказні статті і певно не просто за так. А Спаса знаю давно Це хам з хамів.

Подобається? 22 4

Критик on 18.02.2012 at 15:00
Абсолютно підтримую п.Олю!!!!
Такого хама безкультурного як Спас ще пошукати потрібо. Ніодного розважального заходу в Бориславі не провів за 20 років. На ДрогобичІнфо пишуть – “Трускавець після переходу Спаса пив і святкував місяць, а бориславці будуть святкувати мабуть рік!!!!!!!!!!!!УРА!!!
Думаю, що потрібно ще зробити великий святковий концерт!!!

А ця стаття ніщо інше як замовлення А.Спаса(напевно пан Ключак добрий товариш Спаса). Він (Спас) думав що ця посада створена для нього, і він буде “керувати” культурою в Бориславі пожиттєво. На щастя це не так.

Подобається? 27 5

оля on 18.02.2012 at 14:16
Нарешті цього горлохвата і “культурного” хама Спаса усунули!!! Нарешті!!! А щодо такого собі Ігора Мельника, пане Ключак, ви б приїхали в Палац культури, подивилися б як він працює, порозпитували б у людей про цю талановиту людину, яка і на сцені справжній артист,і в життті хороша людина, і спецівку не встидається,вдягнути.
Саме завдяки пану Ігорю Палац культури після семи років консервації і розграбування відродився і зараз там працює більше 20 гуртків і студій, більше 200 дітей займається в Палаці! Знаю це, бо туди ходить моя дитина. А що зробив Спас за ці роки?.. Кінотеатр – зруйнований! Парк – запущений,розграблений! Бібліотеки – слів нема!
Слава Богу,що нарешті сталось!

Подобається? 27 5

Небайдужа on 17.02.2012 at 23:10
що за стаття??? придумано більшу половину у користь Спаса! Не вірте!!! І взагалі, директором музею являється Юрій Миколайович Панів!а не жінка Спаса……..

Подобається? 23 6
+ 0 -
17 | Данило Синиця ( smijetsja ) пише: | 14.03.2012 | 01:22 Спам
Культуру всю передати Дрогобичу ні Львову та ні Києву на баланс тільки сцену залишити Мельнику він буде виступати перед пенсіонерами ))))
Аватар відсутній
+ 0 -
18 | Нафтовик пише: | 18.03.2012 | 23:47 Спам
Це,що Спас хворий психічно-факт,але хто сказав,що Мельник великий шоумен. Мельник-політична проститутка.То він націоналіст,то соціаліст, тепер,"фронтовик". Скаче по партіях, як вош по кожусі.Всіх талановитих людей "виїв" з палацу, тому що на їхньому фоні він був ніхто. І звання треба заслужити, а не купувати. Звання тепер дістати, що два пальці...
+ 0 -
19 | Данило Синиця ( smijetsja ) пише: | 24.03.2012 | 22:50 Спам
http://www.youtube.com/results?search_query=Ігорко+Мельник&oq=Ігорко+Мельник&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=youtube-psuggest.12...30061l30061l0l31823l1l1l0l0l0l0l642l642l5-1l1 там той адрес не працює або на пошук ютуб--Ігорко Мельник
Ім'я *:Email:
Код *:
Коментарі
Єгор ( egor23 ) 03.12.2018 пише:
Що порадите з радіаторів та котлів
Альберт ( Alik80 ) 15.11.2018 пише:
Аватар відсутній
Мне кажется, что каждому нужно думать, как подстраховать себя на черный день. Например, купить Хід підготовки до опалювального періоду
Альберт ( Alik80 ) 31.10.2018 пише:
Аватар відсутній
Всем привет, тема техническая, поэтому решил в ней задать свой вопрос. Не очень разбираюсь в антеннах, но хочу купить внешнюю антенну на этом сайте - ...
Валентина ( Valentina12 ) 31.10.2018 пише:
хочу мужу заказать laugh
Валентина ( Valentina12 ) 31.10.2018 пише:
Фотогалерея
Форум
Автор: yansek
Дата: 15.12.2018 14:11
Форум: Жіночі балачки
Автор: hournost
Дата: 15.12.2018 14:04
Форум: Інтернет
Автор: Svetlana159
Дата: 15.12.2018 13:57
Форум: Жіночі балачки
Автор: Rylajop
Дата: 15.12.2018 12:58
Форум: Жіночі балачки
Автор: sandra
Дата: 15.12.2018 11:18
Форум: Відпочинок та дозвілля
Опитування
Чи може вітер в голові зіпсувати зачіску?
Всього відповідей: 206
Статистика
Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо нових учасників:
Rylajop, vese, Borisova_, Igorr, Vadda, DeLinda, Elena1989, Vaseliska, Lerali, Pila
Найщиріші побажання від Борислав Сіті іменинникам: jik(29), Ulana(38)!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2018 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus