• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: -=Marky=-  
Міський форум » Рідне місто Борислав » Освіта » Навчання за кордоном (Про навчальні програми і стипендії)
Навчання за кордоном
olkulbarДата: Субота, 06.06.2009, 08:13 | Повідомлення # 1
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Якщо ви хочете поступати у вищі навчальні заклади Сполучених Штатів, Великобританії, Польші, Німеччини і при цьому отримувати стипендію, ознайомтесь з поданою нижче інформацією, більш детальніше можете дізнатися на форумі «Поліглот» за адресою:
http://polyread.zbord.ru

Програма обміну для майбутніх лідерів (FLEX)
Протягом осіннього періоду на терені України проводититься щорічно набір школярів за програмою “Програма обміну для майбутніх лідерів” (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією American Councils за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім’ї, протягом одного навчального року.
Програма FLEX в Україні проводить тестування бажаючих взяти участь у конкурсі. Детальнішу інформацію стосовно дати та реєстрації на перший тур конкурсу можна отримати, звернувшись до представництва організації American Councils.
Київ
вул. Мельникова, 63
Київ 04050
тел.: (044) 482-0221, 482-0222, 483-2532
факс: (044) 482-0220
e-пошта: flex@americancouncilskyiv.org.ua

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD)

Програма обміну для студентів (UGRAD)
Програма обміну для студентів (UGRAD) надає можливість студентам першого, другого та третього курсів навчатися протягом одного академічного року в університетах або 4- та 2-річних коледжах

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE)
• Американські студії
• Бізнес
• Бухгалтерський облік
• Економіка
• Журналістика та ЗМІ
• Комп’ютерні дисципліни
• Кримінальне право
• Менеджмент готельного та рестораного господарства
• Менеджмент охорони навколишнього середовища
• Методологія освіти
• Міжнародні відносини
• Політологія
• Право
• Психологія
• Сільське господарство
• Соціологія
Ви можете написати нам за адресою:ugrad@kyiv.irex.org

Fulbright Junior Faculty Program Програма ім. Фулбрайта для молодих науковців.Відтепер до сім'ї Фулбрайтівських Програм в Україні приєдналась Програма для молодих викладачів та дослідників — Fulbright Junior Faculty Program.

Низку освітніх програм для іноземних студентів пропонує Великобританія.

Най більш відомі програми: the Royal Society Fellowships, the Fulbright Scholarship Scheme, the British Marshall Scholarships, the Rhodes Scholarships, the Churchill Scholarships, and the Confederation of British Industry Scholarships. Також є Overseas Research Students Awards Scheme, основана вищою освітньою радою для аспірантів, що проводять серйозні наукові дослідження. На отримання гранту треба звертатися за рік до навчання.

The British Chevening Scholarships організована для здібних іноземних студентів, фінансова допомога для здобуття вищої освіти пропонується студентам більше, ніж 150 країн світу. The Chevening programme забезпечує щорічно 2300 нових стипендій для студентів у вузах Великобританії.
British Council - Search for a scholarship організовує стипендію для здібних студентів, які прагнуть навчатися у Великобританії.
Education UK - Scholarships. Ці стипендії надаються як для тих, хто лише поступає чи вчиться у вищому навчальному закладі, щоб продовжити освіту за кордоном, так і для аспірантів. Стипендію можуть отримувати і студенти з України.
Higher Education & Research Opportunities in the UK (HERO) - Getting Funded. Стипендії для наукових дослідників.

Scholarship Search UK - Academic Scholarships and Bursaries for UK Universities and Educational Institutions. Стипендії надаються для студентів самими інститутами, комерційними організаціями, доброчинними фондами.

Universities UK - Student scholarships, the Overseas Research Students Awards Scheme (ORS) Стипендії надаються переважно випускникам вузів на конкурсній основі.

Для більш детальної інформації ви можете вийти на форум «Поліглот» за адресою: http://polyread.zbord.ru


Oleg

Повідомлення відредагував olkulbar - Субота, 06.06.2009, 08:15
 
KiraRДата: Неділя, 18.06.2017, 12:15 | Повідомлення # 2
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
обучение за рубежом это очень хорошая возможность добиться в жизни многого. Жаль, что не доступно всем, у кого есть желание, но нет возможности. Хорошо, что сейчас все можно найти в интернете, и заниматься самообучения. Да у вас не будет диплома, зато возможность зарабатывать деньги на ваших знаниях всегда будет. Так я например обучился торговле бинарными опционами и теперь зарабатываю с брокером 24option. Имея неплохой доход, можно не жалеть об упущенной возможности.

24option официальный сайт
 
MakakaДата: Четвер, 13.07.2017, 12:42 | Повідомлення # 3
Генеральний писар
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Нагороди: 1
Авторитет: 0
Статус: Offline
Цитата KiraR ()
обучение за рубежом это очень хорошая возможность добиться в жизни многого. Жаль, что не доступно всем, у кого есть желание, но нет возможности.
Действительно это огромная возможность получить не просто престижное образование, но и в перспективе получить хорошую работу. Если вы хотите помочь своему ребенку, вот есть список школ http://www.edukation.com.ua/CHastnie_shkoli.html куда можно отдать учится ребенка, а потом он сможет с легкостью поступить в высшее учебное заведение.
 
ArefievaДата: Понеділок, 28.08.2017, 15:22 | Повідомлення # 4
Учасник
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Как по мне, обучение заграницей это вообще самый лучший вариант на данный момент. У нас, к сожалению, столько перспектив не открывается как минимум после обучения. Я на данный момент так же для себя рассматриваю такую перспективу, пока присмотрела вот эту фирму http://studium-wien.com/ . Подскажите, может кто-то уже заключал с ними договор?
 
VersДата: Четвер, 31.08.2017, 16:53 | Повідомлення # 5
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Мечтаю в польше учиться
 
ErmolaДата: Середа, 25.10.2017, 15:49 | Повідомлення # 6
Зелений
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Хочу поступить в Гарвард
 
wari2011Дата: Субота, 13.01.2018, 22:00 | Повідомлення # 7
Активний учасник
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Нагороди: 0
Авторитет: 0
Статус: Offline
Я своих детей хочу отправить получать за границу. Для этого надо знать хорошо английски. Записал их в "Индиго", пусть с ними тут специалисты позанимаются https://indigomental.com.ua/article/engl-arifmetika/. В этот цент можно записывать детей до 14 лет.
 
Міський форум » Рідне місто Борислав » Освіта » Навчання за кордоном (Про навчальні програми і стипендії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати повідомлення на форум.
Зареєструйтесь або увійдіть під своїм логіном і паролем!
Контакти | Реклама | Додати в Закладки | Обмін посиланнями

© 2008-2018 Борислав Сіті
E-mail:
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на borislav.org.ua, якщо в матеріалі знаходиться посилання, тоді на сайт першоджерело.
Адміністарція сайту не несе відповідальності за достовірність і зміст інформаційних повідомлень та не завжди поділяє погляди авторів публікацій.
Якщо ви помітили помилку в тексті виділіть місце з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.
Система Orphus